• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

זיפות גגות

מה היא העלות של זיפות גג באופן מקצועי? כיצד מומלץ לזפת את הגג בבית פרטי? והאם ישנו שירות מיוחד לזיפות גגות לבתי עסק?

זיפות הגג היא אחת משיטות איטום הגגות הוותיקות והאמינות ביותר. למרות שישנם פתרונות חדישים יותר לאיטום גגות, ישנם מבנים אשר זיפות הגג היא עדיין האפשרות העדיפה מבחינתם. אם יש לך צורך באיטום גגות ועדיין לא התייעצת עם מומחה, מומלץ מאוד ליצור קשר עם בית עסק אשר מציע מגוון שיטות לאיטום גגות אשר כוללות גם זיפות גגות. בית עסק מסוג זה יוכל להציע לך את פתרונות האיטום המתאימים ביותר לצרכים שלך ולהסביר לך מדוע פתרון אחד נכון יותר עבורך מאשר אחר. בתי עסק אשר מציעים רק איטום באמצעות זיפות הגג יוכלו להסתיר בפנייך אפשרויות עדיפות.

כיצד מתבצע זיפות גגות

זיפות גג מקצועי מתבצע בעזרת חומרי זיפות איכותיים אשר עונים על כל הדרישות המצוינות בחוק ואינם מהווים סכנה למבקרים במבנה או לרכוש הנמצא בו. גורם מקצועי יוודא כי חומרי הזיפות נשמרו בצורה הנכונה והאיטום שהם יספקו ישרת אותך למשך שנים רבות. מכיוון וניתן לבצע זיפות בכמה שיטות – ותוך שימוש במגוון חומרי איטום וזפת, העלויות של זיפות גגות משתנות. כדי לקבל הערכת מחיר לזיפות הגג שלך יש להציג את הצרכים הספציפיים שלך. זיפות הגג יכול לכלול שכבה אחת או מספר שכבות של זפת וגורמים חובבניים אינם מספקים רמות גימור ברמה הנדרשת.

כיצד מכינים את הגג לאיטום בעזרת זפת

לקראת עבודת זיפות גגות יש לבצע ניקוי יסודי של הגג ולוודא שאין בו כל אבק, חול או לכלוך. ניקיון פשוט אינו מספיק ולכלוכים מכל סוג יכולים לחבל בעבודת האיטום בצורה משמעותית. מסיבה זו, גורם מקצועי יעזור לך לוודא שהגג שלך מוכן לעבודת האיטום ויתחיל את העבודה רק לאחר שהגג נמצא במצב אידיאלי.

כמה זמן לוקח זיפות גגות

לוחות הזמנים של פרויקטים לזיפות גג המבנה יכולים להשתנות בצורה די משמעותית על פי עבודת האיטום המתאימה לך, גודל הגג ומאפיינים נוספים. עוד לפני תחילת העבודה, נציגינו יוכלו לספק לך הערכה רלוונטית של לוחות הזמנים ושל המחיר.

י.א איטום – זיפות גגות שמחזיק את המים בחוץ

י.א איטום הוא בית עסק מקצועי אשר מתמחה במתן פתרונות איטום גגות בכלל וזיפות גגות בפרט לאנשים פרטיים ובתי עסק כבר למעלה מ-15 שנים. אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני וליהנות מזיפות באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר ללא תחרות.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

  • איטום גגות
  • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
  • איטום ביריעות ביטומניות
  • זיפות גגות
  • איטום בטקל
  • איטום מבנים
  • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות זיפות גגות