• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

איטום בהתזה

מה הם היתרונות של איטום באמצעות התזה? מתי מומלץ לבצע איטום בהתזה? והיכן אפשר למצוא שירותי איטום באמצעות התזה? איטום גגות ומבנים הוא אחת מהמשימות הקריטיות ביותר בכל בנייה או שיפוץ של מבנה. איטום אשר מבוצע בצורה מקצועית ישמור על ראשך מפני תנאי מזג האוויר הקשים ביותר. בית עסק מקצועי אשר מציע מגוון רחב של שיטות לאיטום הגג יוכל להציע לך את פתרונות האיטום הנכונים ביותר עבור הצרכים שלך ולקחת אחריות על התפקוד שלהם במהלך השנים. איטום בעזרת התזה של חומרים ייחודיים מהווה את אחת משיטות האיטום הנפוצות ביותר כיום. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים של שיטת איטום זו יש להיעזר בחומרי איטום איכותיים וציוד מתאים.

מה הם היתרונות של איטום בהתזה

בדומה לשיטות איטום אחרות, מטרתו של איטום בשיטת התזה היא להבטיח כי הגג שלך מוגן מפני נזילות, דליפות ונזקי מזג אוויר אחרים. היתרון העיקרי של איטום בהתזה הוא במהירות של כל תהליך האיטום. בניגוד להנחה של יריעות ביטומניות, מריחת זפת ושיטות איטום אחרות, איטום בעזרת התזה מתבצע במהירות והאיטום עובד באופן מושלם רק כמה שעות לאחר סיום העבודה. מעבר למהירות של התהליך, איטום גג בהתזה מאפשר איטום פנימי ואף מהווה את הפתרון האידיאלי לגגות אנכיים, גגות בצורות ייחודיות ולא סימטריות, גגות בעלי שינויי גובה חדים וכדומה.

מדוע מומלץ להיעזר במומחים לביצוע איטום בהתזה

בדומה לשיטות איטום מקבילות, איטום בעזרת התזה של חומר מיוחד צריכה להתבצע במקצועיות ויסודיות. בניגוד לגורם מקצועי אשר מסוגל לקחת אחריות מלאה על תהליכי העבודה שלו ואיכות האיטום הסופי, גומרים חובבניים יכולים לעשות טעויות. בעיקר כאשר מדובר באיטום בהתזה, איטום אשר מבוצע בצורה לא שלמה מסכן את המבנה שלך, התשתיות הקיימות בו, הציוד המאוחסן בו וכמובן המבקרים והדיירים בו. דליפות אשר נובעות מאיטום לא מלא עלולות להוביל להתנפחות של קירות, פגיעה בשלמות המבנה וכתמי מים.

מה היא העלות של איטום גג בהתזה

המהירות ביישום איטום בתהליך של התזה הופכת אותו לאטרקטיבי מאוד מבחינת עלויות. עלות איטום הגג שלך באמצעות התזה מושפעת מגודל הגג, חומרי האיטום שבהם נעשה שימוש והשיטה בה יותזו. כדי לקבל הערכת מחיר רלוונטית יש ליצור קשר טלפוני ולפרט את המאפיינים והצרכים הספציפיים שלך.

י.א איטום – איטום בהתזה שאפשר לסמוך עליו

עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך באתר, לספר לנו על הצרכים שלך ולשמוע על מגוון פתרונות האיטום האדירים שיש לנו עבורך.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

  • איטום גגות
  • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
  • איטום ביריעות ביטומניות
  • זיפות גגות
  • איטום בטקל
  • איטום מבנים
  • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות איטום בהתזה