• אמינות
 • אחריות מלאה על כל עבודה
 • מקצועיות
 • שירות אישי ויחס חם

איטום מבנים

מה היא השיטה הטובה ביותר לאיטום מבנים? מה היא העלות של איטום מחדש למבנה קיים? וכמה זמן לוקח ליישם איטום למבנה שלם?

איטום מבנים הוא תהליך אשר יכול להתבצע על מבנה חדש לקראת איכלוס או על מבנה קיים כחלק משיפוץ או שדרוג. דיירים של מבנים אשר מבוצע בהם איטום איכותי יכולים ליהנות לאורך כל השנה ללא החשש מנזילות חשודות, היווצרויות של בריכות מים על הגג או פגיעה בשגרת חייהם. ללא קשר למצב המבנה שלך, מומלץ מאוד לבצע איטום רק בעזרת גורם מקצועי ומומחה אשר מסוגל להציע לך מגוון שיטות לאיטום המבנה ולעזור לך לבחור בשיטה הנכונה ביותר עבורך. איטום איכותי של מבנה חוסך הפתעות לא נעימות בעתיד כמו שהוא עוזר לך לחסוך בעלויות החשמל לאורך כל עונות השנה.

אילו שיטות קיימות לאיטום מבנים

בניגוד לעבר, כאשר שיטת האיטום היחידה האפשרית הייתה מריחה של שכבת זפת – כיום ישנו מגוון רחב מאוד של שיטות לאיטום גגות בפרט ואיטום מבנים בכלל. בית עסק מקצועי אשר יודע כיצד לבצע שיטות רבות לאיטום יאפשר לך לייעל את התהליך, להוזיל אותו ולהגיע לתוצאה שתאפשר לך לישון בשקט.

בין היתר, השיטות הנפוצות ביותר לאיטום מבנה כוללות:

 • איטום בעזרת התזה – איטום בהתזה היא אחת משיטות האיטום הפופולאריות ביותר כיום והיא מושלמת לאיטום של מבנים שלמים. איטום מבנים בעזרת התזה מאפשר איטום מהיר של המבנה כולו, איטום של אזורים בעייתיים ואפילו השלמת האיטום החיצוני עם איטום פנימי, במקרה הצורך.
 • איטום בעזרת יריעות ביטומניות – יריעות ביטומניות מהוות פתרון איטום שכיח ויעיל ביותר אך, גגות בצורות לא סימטריות יכולים להוות עבורם אתגר. כמו כן, כאשר מדובר באיטום המבנה כולו, במרבית המקרים יהיה צורך בשימוש בשיטות איטום נוספות באזורים אשר אינם מתאימים להנחה של היריעות.
 • איטום בעזרת זפת – איטום בעזרת זפת היא שיטת האיטום העתיקה ביותר ובמקרים רבים שיטות האיטום החדישות יותר יהיו עדיפות מבחינת יעילות, עלות ומהירות השמה. אולם לעתים, זו עדיין האפשרות הכדאית ביותר ויש להתייעץ עם המומחים שלנו כדי לבחון שימוש בזיפות הגג.

י.א איטום – איטום מבנים ברמה הגבוהה ביותר

י.א איטום מספק מגוון רחב של שירותי איטום לאנשים פרטיים ועסקים מתוך ההבנה שאיטום איכותי לגגות ולמבנים הוא הכרחי לשימוש במבנה. אנחנו מזמינים אותך להשאיר את הפרטים שלך באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני וליהנות משירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ליווי מלא לאורך כל שלבי האיטום ותוצאה אשר תעלה על כל הציפיות שלך.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

 • איטום גגות
 • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
 • איטום ביריעות ביטומניות
 • זיפות גגות
 • איטום בטקל
 • איטום מבנים
 • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות איטום מבנים