• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

איטום גגות ברמלה בהתאמה לסוג המבנה

כל כמה זמן מבצעים זיפות ואיטום גגות? באיזה חומרים משתמשים כדי לאטום גגות של מבנים ישנים? מי קהל היעד של שירותי איטום וזיפות גגות ברמלה?

התדירות של שירותי אחזקה חשובים כמו זיפות ואיטום גגות נקבעת לפי סוג המבנה. במבנה ישן שחשוף לשימוש יש צורך בתדירות גבוהה של שירותי איטום, לעומת מבנים מוצלים וחדשים שבהם ניתן להסתפק בחידוש שכבת הזיפות אחת ל-10-15 שנה. מצד שני, יש גם חשיבות לסוג החומרים שבהם משתמשים על מנת לבצע את האיטום. במבנים ישנים כמו אלו שיש ברמלה צריך לוודא שהחומרים החדשים לא מתנגשים עם שכבות האיטום הקודמות או שוחקות את התשתית. אפשרות אחרת היא להסיר לחלוטין שכבות איטום ישנות ולאטום מחדש את הגג בעזרת זיפות ואיטום בהתזה. אלו שירותים שמתאימים לאנשים פרטיים, יזמים ואנשים שאחראיים על אחזקת מבנים ישנים ברמלה וכולם מקבלים אצלנו בי.א. איטום מענה מקיף. כל שנותר לך לעשות כדי להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים הוא להשאיר פרטים ונעמוד לרשותך בהקדם.

זיפות גגות ברמלה – דגשים הנוגעים למבנים ישנים

העיר רמלה נוסדה בראשית המאה ה-8 ומבחינה היסטורית היא עברה שורה ארוכה של מהפכות. עם זאת, הרבה מבנים ברמלה הצליחו לשרוד ומשמשים עד היום כבתי מגורים, מוסדות ציבוריים, אתרי תיירות ועוד. הבעיה היחידה היא שאותם מבנים הוקמו מטבע הדברים בסטנדרטים ישנים שלא עולים בקנה אחד עם המפרט הטכני המודרני.

אפשר לראות ביטוי לכל בתשתיות המבנה, בעמידות חומרי הגלם ובעיקר בכל הנוגע לתפקוד של הגגות. במילים אחרות, גגות של מבנים ישנים ברמלה זקוקים לאחזקה מקצועית כי אחרת הם עלולים לסבול מהצטברות של בעיות בלאי, שחיקה ונזילות. את אחזקת המבנים האלה צריך לבצע עם חברה מקצועית ומנוסה בעלת הסמכה מתאימה.

כשמדובר באיטום גגות ברמלה – אנחנו יודעים מה המבנה שלך צריך

בעלי בתים פרטיים, ועד בתים וקבלנים ברמלה והסביבה מוזמנים ליצור קשר עם י.א. איטום כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת על אחזקת גגות. אנו מסוגלים לבצע עבורך איטום וזיפות גגות בהתראה קצרה ומתחייבים לפתור עבורך כל בעיה. יש לנו חומרים מתקדמים לאיטום גגות ואנו מתמחים בשימוש ביריעות ביטומניות, איטום בהתזה או איטום בטקל. המשמעות מבחינתך היא ריכוז של כמה שיותר שירותים תחת קורת גג אחת ואפשרות לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על רמת האיטום. בנוסף לכך, כל העובדים שלנו הם בעלי תעודות הסמכה ואצלנו מחירים נוחים לא באים על חשבון ביצועים גבוהים.

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות איטום גגות ברמלה