• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

סיוד גגות

מה הוא טווח המחירים של פרויקטים לסיוד הגג? האם חובה לסייד את הגג? מתי כדאי לבצע הלבנת גגות? היכן מומלץ לבצע צביעת גגות לבית פרטי? ומה היא המטרה של הלבנת גגות?

איטום גגות בעזרת זפת היא אחת משיטות האיטום הוותיקות והנפוצות ביותר. למרות שישנן שיטות חדישות יותר לאיטום גגות, מבנים אשר כבר ביצעו איטום בזפת חייבים לבצע סיוד גג מקצועי. בין אם מדובר בזיפות גגות אשר בוצע לאחרונה ויש להגן עליו או שיש לתקן זיפות גגות אשר בוצע בעבר, סיוד גגות אשר מבוצע על ידי גורם מקצועי ומומחה יוכל לעזור לך להבטיח כי איטום הזפת שלך יחזיק לזמן ארוך. מומלץ לסייד את הגג בעזרת המומחים שלנו, המעמידים לרשותך במקביל גם שירותים של זיפות גגות ומכירים את חומרי העבודה השונים הנמצאים בשוק – והצרכים הספציפיים שהם מספקים להם מענה.

מדוע ישנו צורך בסיוד גגות

סיוד גגות, צביעת גגות והלבנת גגות הם שלושה שמות לאותו התהליך ולו מטרה כפולה. מצד אחד, מטרתו העיקרית של סיוד הגג היא להגן על שכבת הזפת האמונה על איטום הגג שלך מפני נזקי מזג האוויר והשמש בפרט. הסיבה השנייה לביצוע הלבנת גגות היא שהצבע השחור של הנפט אינו מחמיא למראה המבנה וכיסוי שלו בשכבה אסתטית יוודא שאיטום איכותי לא יעלה לך במראה לא מושך של המבנה שלך.

הזפת השחור מושך ומוליך חום

אחת הסיבות שבגללה סיוד הגג הוא הכרחי היא שהזפת השחור הוא מוליך חום יעיל ביותר. במהלך ימי שמש, הזפת קולט חום, ומקרין אותו לאורך היום לתוך המבנה, המושפע ממנו לרעה. כמו כן, חום זה יכול להוביל לפיצוצים בשכבות הזפת, נזילה של הזפת למרזבים וירידה באיכות האיטום באופן כללי. סיוד גגות מקטין באופן משמעותי תהליכים אלו ושומר על איטום הגג לאורך זמן.

בכל כמה זמן מבצעים סיוד גגות?

מכיוון שלסיוד הגג יש תפקיד חשוב בתהליך איטום הגג שלך, מומלץ לוודא שהסיוד שלך מתבצע באופן איכותי – ולא מצריך שדרוג. מומחה לאיטום יוכל לעזור לך לאבחן את מצב האיטום בכלל והסיוד בפרט של הגג שלך ולהציג בפנייך תמונה מלאה ומציאותית בנוגע לאיטום הגג שלך. לאחר מכן, יתאפשר לך לשמוע על כל הפתרונות הרלוונטיים עבורך.

י.א איטום – סיוד גגות ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר אטרקטיבי

עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך באתר וליהנות ממעל ל-15 שנים של ניסיון במתן שירותי איטום, זיפות וסיוד גגות לאנשים פרטיים ועסקים. אנחנו נושאים באחריות מלאה על עבודות הסיוד שלנו ועל רמות הגימור שלהן ונציגינו ממתינים לפנייתך כעת.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

  • איטום גגות
  • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
  • איטום ביריעות ביטומניות
  • זיפות גגות
  • איטום בטקל
  • איטום מבנים
  • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות סיוד גגות