• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

בידוד גגות

מתי כדאי לבודד את הגג? האם גגות רעפים הם כבר מבודדים, או שזקוקים לבידוד נוסף? והאם במהלך איטום הגג – גם מבודדים אותו?

הודות לשיטות חדישות לאיטום גגות, כיום ניתן לבצע איטום יעיל לגג במהירות ולא לפחד במהלך סופות גשמים. למרות היתרונות הרבים שלהן, שיטות אלו אינן מספקות פתרון לבידוד של הטמפרטורה בתוך המבנה ואף מחמירות את הבעיה. שכבות האיטום השחורות מושכות חום ומזרימות אותו לתוך הבית כאשר השמש בוהקת בחוץ. ללא בידוד מקצועי ויסודי של הגג שלך, המבנה כולו נשאר חשוף לשינויי הטמפרטורה וכך גם עבודת המזגן בקיץ והחימום בחורף. אף על פי שבידוד גגות, בשונה מאיטום גגות, הוא אינו חובה חוקית, מומלץ מאוד לבודד את הגג שלך בצורה איכותית.

האם ישנו צורך בבידוד גגות רעפים

כאשר מדובר בבידוד של גגות, אנשים רבים חושבים כי הרעפים הם כלי בידוד יעיל. למרבה הצער האמת היא הפוכה מכך, ברווחים הנוצרים בין הרעפים לגג נלכד אוויר אשר משפיע על הטמפרטורה בתוך המבנה. הטמפרטורות של האוויר הלכוד יהיו קיצוניות יותר מהטמפרטורות בחוץ, בין אם מדובר בחום או קור, והמזגנים או אמצעי החימום ייאלצו לעבוד קשה יותר כדי להפוך את האוויר בבית לנעים.

כיצד מתבצע בידוד גגות רעפים

בידוד גגות רעפים יכול להתבצע עם ההחלפה של הרעפים או כתהליך יחיד. בעזרת הכנסה של חומרי בידוד ייחודיים לרווחים שבין הגג לרעפים ניתן לבטל לחלוטין את זליגת הטמפרטורות לתוך המבנה ולהאריך את החיים של שכבת האיטום ושל הרעפים שלך.

למי כדאי לפנות לטובת בידוד הגג

כאשר מדובר על בידוד גגות, חשוב מאוד לעבוד עם גורם מומחה אשר מכיר את שיטות הבידוד השונות ויודע כיצד יש לעבוד עם חומרי הבידוד השונים. בית עסק אשר מציע שירותים של בידוד ואיטום גגות יוכל לעזור לך לוודא שהגג שלך באמת עמיד בפני כל הסכנות אשר מרחפות לאורך כל היום מעל לראשינו במחיר אשר מתאים לתקציב שלך. ביצוע בידוד בעזרת גורם חובבני יוביל לבידוד לא יעיל.

י.א. איטום – עוזרים לך לשמור על ראש יבש

כבר מעל ל-15 שנים שי.א. איטום מספקת פתרונות איטום ובידוד עבור אנשים פרטיים ועסקים כאחד. בעזרת שימוש באנשי מקצוע מומחים ומנוסים, היכרות מעמיקה עם שיטות האיטום והבידוד החדישות ביותר ושירות אשר כולל ליווי מלא של כל לקוח, אנחנו יכולים לעזור לך לאטום ולבודד את הגג שלך בצורה שתוודא שלעולם לא תסתכל לשמיים או תקשיב לתחזית עם חשש בלב.

עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים באתר.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

  • איטום גגות
  • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
  • איטום ביריעות ביטומניות
  • זיפות גגות
  • איטום בטקל
  • איטום מבנים
  • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות בידוד גגות