• אמינות
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מקצועיות
  • שירות אישי ויחס חם

איטום ביריעות ביטומניות

מה הוא איטום באמצעות יריעות ביטומניות? מתי מומלץ לבצע איטום גגות בעזרת יריעות ביטומניות? מה היא העלות של איטום בעזרת יריעות ביטומניות? והאם איטום ביריעות ביטומניות עדיף על איטום בזפת? איטום ביריעות ביטומניות היא אחת משיטות האיטום החדישות ביותר והיתרונות הרבים שבה הפכו אותה לשיטת האיטום הפופולארית ביותר כיום בישראל ובכלל בעולם המערבי. חשוב לציין שלמרות היתרונות הרבים ומהירות ההשמה של איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות, גורמים חובבניים יכולים בקלות להתקין את היריעות בצורה לא נכונה ובכך ליצור איטום לא איכותי ולא אמין. לאחר ביצוע חובבני – עלות התיקונים היא גבוהה ומצריכה שימוש בכלים מיוחדים. מומלץ לבצע איטום ביטומני בעזרת גורם מקצועי מומחה אשר נושא באחריות על איכות האיטום הסופי ומראה הגג לאחר האיטום.

כיצד מבוצע איטום ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן למעשה יריעות ייחודיות אשר מיוצרות במיוחד כדי לשמש כחומר לאיטום גגות בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר קשים. יריעות ביטומניות יכולות לספק איטום איכותי למשך שנים רבות ובניגוד לאיטום גגות בעזרת זפת, הן אינן דורשות סיוד או הגנה נוספת מכל סוג. איטום ביטומני מתבצע, למעשה, על ידי הנחה והשמה של יריעות ביטומניות לאורכו ורוחבו של הגג כולו.

ביצוע איטום ביריעות ביטומניות עם יריעות איכותיות

ישנם מגוון סוגים של יריעות ביטומניות ובדומה למוצרים רבים כיום, הן אולי נראות דומה אך משתנות באיכות. כדי לוודא שהאיטום שלך יחזיק ולא יצריך תיקונים בעתיד, מומלץ לוודא שבעל המקצוע אשר מסייע לך באיטום גג ביריעות ביטומניות נעזר ביריעות ביטומניות ברמה הגבוהה ביותר ושהוא יודע כיצד יש להניח אותן.

ממה מורכבות יריעות ביטומניות

היתרונות הרבים של איטום באמצעות יריעות ביטומניות מגיעים מכך שהיריעות מורכבות משני חלקים, הביטומן אשר אחראי על האיטום ושריון שאחראי להגן עליו. הביטומן הוא חומר אשר דומה לזפת בתהליך ייצורו וגם הוא מתקשה בטמפרטורות סבירות והופך לנוזל בטמפרטורות גבוהות. יריעות ביטומניות המכילות ביטומן מסוג A.P.P הן המתאימות ביותר לגגות בישראל מכיוון וביטומן מסוג S.B.S הוא אלסטי יותר ומזג האוויר החם בארץ יכול לגרום לו לשנות את צורתו לאורך השנה.

י.א איטום – מאפשרים לך לישון בשקט לאורך כל עונות השנה

אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך באתר וליהנות משירות מלא, מחירים אטרקטיביים לאיטום גגות בכלל ואיטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר בפרט ואחריות מלאה על תהליך עבודת האיטום וכמובן שעל התוצאה.

תעודת אוטם מוסמך

אוטם גגות מורשה

שירותים נוספים:

  • איטום גגות
  • סיוד גגות, הלבנת גגות, צביעת גגות
  • איטום ביריעות ביטומניות
  • זיפות גגות
  • איטום בטקל
  • איטום מבנים
  • בידוד גגות

השירותים שלנו

איטום גגות מקצועי במגוון רחב של שיטות אשר מטרתן היא ליצור עבורך את האיטום המושלם עבור הצרכים שלך. בעזרת איטום גגות מקצועי באפשרותך ליהנות מהמבנה שלך ללא כל חשש לדליפות או נזק לתשתיות כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים.

הודות לניסיון הנרחב שלנו במתן פתרונות איטום, אנשי המקצוע שלנו יכולים להציע לך עבודות זיפות גגות המבוצעות במומחיות רבה ובעלות אשר נמצאת בתוך מסגרת התקציב שלך. בהתאם, אנחנו מספקים אחריות מקיפה על כל עבודות זיפות הגגות שלנו.

סיוד גגות הוא למעשה חובה עבור כל מבנה בו בוצע זיפות גגות. היתרונות של הזפת מול הגשמים בחורף נעלמים בתקופות הקיץ וללא סיוד הזפת נשארת שחורה, מוליכה חום ומורידה מנראות המבנה, כמו גם צוברת בלאי. ואפשר להקדים רפואה למכה.

איטום בהתזה הוא תהליך מהיר, יעיל וחסכוני לאיטום גגות. בעזרת הציוד המתקדם ביותר והודות לשימוש בחומרי איטום באיכות הגבוהה ביותר, איטום בהתזה יכול להיות הפתרון המושלם עבור הצרכים שלך.

יריעות ביטומניות עשויות מחומר ייחודי אשר מתרכך בטמפרטורות גבוהות ובעל כושר איטום גבוה במיוחד. אנחנו מספקים איטום ביריעות ביטומניות באיכות הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מומחים.

הודות להיכרות מעמיקה ויסודית עם עולם הבידוד והחידושים בו, אנחנו מסוגלים להציע לך מגוון רחב של פתרונות בידוד תוך שימוש בחומרים ייחודיים אשר יכולים לענות על כל הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

איטום מבנים מקצועי אשר מבוצע על ידי מומחים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר יוודא שהאיטום במבנה שלך יחזיק לשנים רבות – בכל העונות – כולל מתן אחריות מלאה על איטום המבנה כולו.

לקוחות ממליצים

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"true"}

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

אהבתם את השירות? ספרו לנו!

מעוניינים בפגישת יעוץ? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת?

עבודות איטום ביריעות ביטומניות